رویه های ارسال سفارشرویه های ارسال سفارش

با سپاس از شما خریدار گرامی برای حسن انتخاب و همراهیتان، در ذیل، برخی موارد مربوط به رویه های ارسال سفارشات  به جهت آگاهی از ضوابط ارسال سایت بهکات حضورتان اعلام میگردد:
 منظور از روزهای کاری قید شده در سایت بهکات، برای موعد تحویل و یا ارسال سفارشات، روزهای شنبه تا پنجشبه و به استثنای تعطیلات رسمی و جمعه میباشد  و ملاک آغاز آن ،ثبت سفارش و یا خرید در بازه زمانی بین 8 صبح الی 18 عصر میباشد.
ارسالهای محدوده شهری تهران بوسیله پیک و خارج از این محدوده و همچنین سراسر کشور، بصورت ارسال با پست پیشتاز و یا تیپاکس انجام میشود. و در صورت درخواست سفارش دهنده گرامی، و با تقبل هزینه های اضافی، با روشهای دیگر نیز امکانپذیر میباشد.
همچنین همه سفارشات مربوط به محدوده شهر تهران ، بعد از آماده سازی، بلافاصله و در همان روز به مقصد تعیین شده ارسال و تحویل میگردد.
سفارشات خارج از شهر تهران نیز در اولین روز کاری بعد از اماده سازی سفارش، جهت ارسال به پست و یا تیپاکس تحویل خواهد شد.
در صورت بروز اشکال در خریدهای آنلاین از وبسایت بهکات ، وجوه واریزی حداکثر ظرف مدت 24 تا 48 ساعت به واریز کننده مرجوع میگردد.
در شرایط وقوع خطا در قیمتهای ریالی و تومانی درج شده در سایت ، حق لغو سفارش برای وبسایت بهکات محفوظ بوده و این مورد در اسرع وقت با سفارش دهنده گرامی در میان گذاشته خواهد شد.
کاربران و خریدارن محترم سایت بهکات ، ملزم به درج مشخصات صحیح و واقعی در زمان تکمیل نمودن مشخصات گیرنده محصول بوده تا از بروز اشتباه و یا ارسال ناصحیح کالا و سفارش جلوگیری به عمل آید.
تحویل سفارش خریدارن محترمی که بوسیله پست و یا تیپاکس ارسال شده، بسته به دوری و یا نزدیکی و همچنین طبق روال شرکتهای پستی و بین 1 الی حداکثر 3 روز بوده و همچنین این دسته از خریدارن میتوانند با مراجعه به صفحه پیگیری مرسولات شرکت پست و همچنین شرکت تیپاکس و یا کلیک بر روی لینک این صفحات در ذیل و وارد نمودن کد رهگیری مرسوله،نسبت به وضعیت مرسوله خود آگاهی یابند.

پیگیری وضعیت سفارشات ارسالی خارج از شهر تهران از طریق پست (کلیک کنید)
پیگیری وضعیت سفارشات ارسالی خارج از شهر تهران از طریق تیپاکس (کلیک کنید)


  • بهکات را در اینستاگرام دنبال کنید

    ارتباط با پشتیبان


پاسخگویی هفت روز هفته،از ساعت 8 صبح الی 24
021-26145293
09301753547
09227041031
  info[at]behcut.com

© Copyright 2020 - All rights reserved by behcut.com - Developed: Mohsen Kharazi